W Nautica Travel słuchamy potrzeb i uruchamiamy wyobraźnię, aby Wasi Goście czuli się wyjątkowi.

Dla firm kreatywne wyjazdy
Kreatywne
Inspirujące
Innowacyjne wyjazdy dla firm
Innowacyjne

Takie są nasze oferty, programy i podróże. Organizujemy wydarzenia zgodne i rezonujące z naszymi pasjami i zainteresowaniami. 

Na rynku podróży dalekich i egzotycznych istniejemy od 1998 roku, posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu autorskich projektów wyjazdów motywacyjnych oraz scenariuszy eventów. Nieustannie rozwijamy się geograficznie – poszukując nowych atrakcyjnych kierunków, a także kreatywnie – podążamy za nowymi trendami w podróżach firmowych. Szukamy innowacji uczestnicząc w targach branżowych na całym świecie i wdrażamy je w oferowane programy. Uwalniamy wyobraźnię przy każdym projekcie, ten element towarzyszy naszym realizacjom zarówno w Polsce jak i najdalszych zakątkach świata.

Znamy świat, myślimy i działamy multikulturowo. Zgromadzone przeżycia, podróże, a przede wszystkim poznani ludzie – inspirują nas w naszej pracy.  

“Podróżowanie to jedyna rzecz za którą płacisz, a która sprawia że jesteś bogatszy”

Decydując się na działania motywacyjne, integracyjne czy nagrodowe w biznesie oczekujemy wymiernych efektów. Powierzając nam swoich najlepszych klientów lub pracowników macie pewność, że ich satysfakcja i zadowolenie będą Waszym sukcesem.

Jeśli szukasz programu opierającego się na klasycznym evencie firmowym rodem z filmu „Wyjazd integracyjny” – to raczej nie pomożemy.  Jeśli natomiast szukasz firmy, której daleko do chodzenia utartymi szlakami i schematami – jesteś na dobrej drodze i serdecznie zapraszamy!