nautica-overlay

Egipt - safari HSA

Egipskie safari dla nurków początkujących i zaawansowanych - JEDZ, ŚPIJ, TAŃCZ, NURKUJ...
Czekają na Was wyjątkowe i niezapomniane wakacje!


Zapraszamy na safari nurkowe w Egipcie, które umożliwia odwiedzenie tych miejsc nurkowych, które są najczęściej niedostępne przy bliskich wypłynięciach realizowanych podczas pobytów stacjonarnych. Proponujemy również podniesienie kwalifikacji (kurs HSA AOWD lub specjalizacje nurkowe: nitroks, nocne).

Safari nurkowe to wygoda i relaks jest to tygodniowy rejs po Morzu Czerwonym na pokładzie dużej i przestronnej łodzi motorowej, która jest specjalnie przygotowana do tego typu imprez: łączy w sobie funkcję bazy hotelowej oraz centrum nurkowego, pozwalając na wygodny pobyt na morzu oraz zapewniając dobrą logistykę prowadzenia kursów i nurkowań.

Każdy uczestnik mieszka w dwuosobowej kajucie z klimatyzacją i łazienką.
Łódź safari ma również pokład słoneczny, częściowo zacieniony, gdzie doskonale wypoczywa się pomiędzy nurkowaniami oraz spędza aktywnie wieczory w miłym gronie


Tym razem zapraszamy także osoby po części basenowej kursu OWD HSA - na wyjeździe możliwość dokończenia kursu podstawowego!
Zapraszamy również Wasze osoby towarzyszące – nurkujące i nienurkujące (możliwość zrobienia intro lub kursu OWD w czasie wyjazdu)

Czekamy na Was - do zobaczenia!!

Rafy Morza Czerwonego

Od: 16.09.2023
Do: 23.09.2023
1190 EUR + 2350 PLN
+ przelot

Project manager kontakt:

Ania Rocka