nautica-overlay

Skomponuj wyprawę, weź udział w całym programie lub wybierz coś dla siebie!  Wyjątkowe połączenie trzech miejsc: Etiopii Północnej, zwanej „kolebką ludzkości” to jedyny kraj w Afryce poza Egiptem, z tak bogatą historią i oryginalną trwającą od wieków kulturą. Dżibuti – gdzie zanurkujemy  w słynnej szczelinie tektonicznej  The Crack podczas mini-safari. Madagaskaru – gdzie spotkamy się z lemurami, odbędziemy trekking po Red Tsingy i ponurkujemy na Nosy Be.Takiej wyprawy jeszcze nie było!ETIOPIA PÓŁNOCNA: poszukiwanie źródeł Nilu Błękitnego, gdzie prowadziły pradawne handlowe trakty z Rogu Afryki, dzisiejszej Somalii. Odkryjemy okolice Aksum, pierwszą stolicę etiopskiego państwa i historyczne miasta Adua, Lalibela i Gonder. Na koniec Harer – czwarte święte miasto Islamu, gdzie wieczorami odbywa się jedyne na świecie karmienie hien!

DŻIBUTI: 3-dniowe safari nurkowe z nurkowaniem w słynnej szczelinie tektonicznej The Crack. W tym miejscu kontynent afrykański rozpada się z prędkością 2 cm na rok, a my możemy być tego świadkiem dotykając gorących skał.

MADAGASKAR PÓŁNOCNY: rajem dla eksploratorów, miłośników przyrody, zwierząt i dla ludzi ciekawych kultury zamieszkałych tu plemion. Podczas tej wyprawy poznamy północną część wyspy, gdzie podglądniemy jej niezwykłych mieszkańców, będziemy wędrować po unikalnych formacjach tsingy w Ankara National Park, a ostatnie trzy dni poświęcimy na eksplorację życia podwodnego w okolicach wyspy Nosy Be.

Trzy w jednym

Od: 24.05.2020
Do: 17.06.2020
od 2300 USD
+ przelot

Project manager kontakt:

Ewa Malawska