nautica-overlay

Wraki Północy i Brothers Island

Safari nurkowe w Egipcie -->Wraki Północy i Brothers Island

Klasyczne północne safari wrakowe w tej opcji wzbogacone jest o jedno z najpiękniejszych miejsc nurkowych na świecie: Wyspy Braci. Wraki Morza Czerwonego zaskakują i zachwycają. Są to prawdziwe kolosy o długości nawet ponad 100m. Poznanie ich fascynującej, a niekiedy tragicznej historii to niezwykle emocjonujące doświadczenie. Klasyczne północne safari wrakowe dostarcza wrażeń nie tylko miłośnikom wraków, ale i amatorom nurkowań przyrodniczych.

W ciągu 6 dni nurkowych wykonamy ponad 20 nurkowań w różnych warunkach, zawsze pod okiem doświadczonego instruktora. W planie mamy również 3 nurkowania nocne, w tym niesamowite nurkowanie nocne na wraku z II wojny światowej SS Thistlegorm!

Statek safari STAR JET
Jest to sprawdzona jednostka z doświadczoną załogą, gwarantująca komfort nurkowania i podróżowania. Łódź jest po niedawnej renowacji i posiada 2-osobowe kabiny z indywidualnie sterowaną klimatyzacją, duży, osobny salon, przestronny pokład nurkowy, pokład wypoczynkowy i duży sun-deck z miejscami do relaksu na słońcu. Rzetelny i sprawdzony kucharz przygotuje dla nas świeże i smaczne posiłki oraz przekąski i owoce. Dzięki stalowej konstrukcji statek posiada dużą dzielność morską, dzięki czemu mniej buja, niż na standardowej, drewnianej konstrukcji, podobnych rozmiarów.

Safari w Egipcie

Od: 21.10.2023
Do: 28.10.2023
1190 euro + 2240 pln
+ przelot

Project manager kontakt:

Kasia Wymazała