nautica-overlay

„Paszport do Raju” to jedyna w swoim rodzaju Wyprawa, podczas której odwiedzicie trzy wyjątkowe lokalizacje nurkowe  w trakcie jednego wyjazdu.
Do wyboru mamy 150 miejscówek nurkowych! Transfer między wszystkimi Resortami odbywa  się łodzią, a w międzyczasie…nurkujemy!  Dzięki czemu nie trzeba się martwić o pakowanie i rozpakowywanie  sprzętu nurkowego, ani o czas stracony na dojazdy… co oznacza więcej czasu na nurkowanie i relaks!
Północne Sulawesi to raj dla nurków, osadzony w samym środku koralowego trójkąta. Wyobraźcie sobie: 500 gatunków  korali, 3000 gatunków ryb, szlak migracyjny 30 ssaków morskich, oraz 6 z 7 gatunków żółwi i wyjątkowe makro życie!  Z „Paszportem do Raju” możecie doświadczyć tego wszystkiego w pełni i bez stresu!
Zanurkujecie w Parku Morskim Bunaken, gdzie odbywają się jedne z najwspanialszych nurkowań typu wall-diving,  w okolicach wyspy Bangka rafa wprost eksploduje rozmaitością kolorów i korali, a cieśnina Lembeh słynie na cały świat  ze względu na muck diving.
map-sulawesi

Sulawesi Północne

Od: 15.11.2019
Do: 29.11.2019
3600 EUR
+ przelot

Project manager kontakt:

Ania Rocka