nautica-overlay

Kolejny raz wybieramy się do niesamowitego Omanu!


Sułtanat OMANU jest niewielkim państwem leżącym na Półwyspie Arabskim, od południa i od wschodu oblewają go wody Morza Arabskiego wchodzącego w skład Oceanu Indyjskiego. Od północnego wschodu granicę stanowi Zatoka Omańska. Nieodkryty jeszcze przez masową turystykę, jest miejscem bezpiecznym i przyjaznym zagranicznym gościom.

W OMANIE czekają na Was dziewicze rafy, wspaniałe pustynie, zielone oazy, piękne górskie krajobrazy, niekończące się plaże i przyjaźni ludzie.

Nas, nurków, interesuje oczywiście najbardziej to co ukryte pod wodą! A jest tego nie mało… Morze pełne jest fascynującego życia: możemy tu spotkać żółwie, strzępiele, mureny, orlenie, mątwy, płaszczki, delfiny, manty, rekiny leopardzie, mobule, wielkie makrele, tuńczyki, homary, kraby i wiele gatunków ślimaków nagoskrzelnych, a przy większym szczęściu nawet mola mola, rekiny wielorybie i humbaki. Ponad 1000 różnych rodzajów ryb i skorupiaków nazywa Morze Arabskie i Zatokę Omańską swoim domem. Surowe regulaminy dla rybaków i olbrzymi rejon objęty jako Rezerwat Morski sprawiają, że ten cenny skarb jest chroniony.


Ważne: Pamiętajcie, że Oman dopiero otwiera się na turystykę - wszystkie agencje turystyczne dokładają wszelkich starań, aby wszystko było zorganizowane jak najlepiej, ale prosimy nie oczekiwać, że wszystko będzie „super perfect ;-) ” – jest to wciąż mało odwiedzany przez turystów rejon świata – potraktujmy ten wyjazd trochę jako poszukiwanie przygody i odkrywanie czegoś zupełnie nowego  :)

Sułtanat Omanu - Daymaniyat Islands

Od: 17.10.2019
Do: 26.10.2019
2850 USD
+ przelot

Project manager kontakt:

Ania Rocka