nautica-overlay

Odkryj nowe oblicze Meksyku!

Meksyk to zdecydowanie jedno z naszych TOP 10 jeśli chodzi  o miejsca wyprawowe !! Bywamy tam co roku – i zawsze  zachwyca nas pod wodą jak i nad wodą.

Tym razem chcemy zabrać Was w całkiem nowe miejsca,  pokazać Cenoty, w których do tej pory nie nurkowaliście (tak  więc również Ci, którzy już w Meksyku byli – zobaczą coś  całkiem nowego!). Dla chętnych – możemy zanurkować  również z bull sharks czyli żarłaczami tępogłowymi, które  akurat w tym czasie mają sezon w okolicach Playa Del Carmen.  Lądowo pokażemy Wam całkiem nowy rejon Meksyku –  spędzimy trochę czasu w dżungli, poznamy majańskie rytuały,  upieczemy tortille, wskoczymy w lokalne auta 4x4, którymi  wjedziemy w mało uczęszczane rejony Rezerwatu, a potem  poznamy również te rejony z poziomu wody za pomocą canoe.  Jakby tego było – odwiedzimy małą i urokliwą wysepkę  Holbox.

Przygoda czeka. Zapraszamy na krótki, ale bardzo  intensywny wyjazd, który na długo zostanie w Waszej pamięci! :-) 


Wyjazd przeznaczony dla osób indywidualnych oraz dla rodzin :)
Dla nurków i dla osób nienurkujących, które chciałyby spędzić dni  relaksując się na piaszczystych plażach Morza  Karaibskiego, zrobić intro nurkowe lub wziąć udział  w dodatkowych wycieczkach lądowych. Jeśli chcecie  zabrać ze sobą nienurkujących znajomych czy członków  rodziny – śmiało! Przygotujemy dla nich program  lądowy tak, by w czasie naszych nurkowań mogli  pozwiedzać Meksyk.

Majówka w Meksyku

Od: 30.04.2022
Do: 08.05.2022
2650 USD + przelot
+ przelot

Project manager kontakt:

Anna Rocka