nautica-overlay
image-1677
W tym roku zapraszamy na wyprawę dedykowaną nurkom HSA do Meksyku!
Szczegóły tutaj -> KLIKNIJMarzenia są po to, żeby je spełniać! To nie są puste słowa, naprawdę wystarczy tylko chcieć. Pomożemy Ci zrealizować marzenie o wakacjach nurkowych w takich miejscach jak Chorwacja, Egipt, Meksyk czy Indonezja. Od kilkunastu lat zajmujemy się organizacją wymarzonych wyjazdów wakacyjnych dla nurków z niepełnosprawnościami wyszkolonych w systemie HSA (są to min. osoby poruszające się na wózkach, amputanci, osoby niewidome, niesłyszące). Możesz pojechać w grupie zorganizowanej z naszym prowadzącym, a możesz też wyjechać sam ze swoją nienurkującą drugą połówką, nurkującym przyjacielem czy całą rodziną. Gdzie i kiedy zależy tylko od Ciebie. Nie wahaj się, zrób pierwszy krok i napisz do nas już dziś.

Niemożliwe  zmieniamy  w  możliwe!


NASZA HISTORIA I DOŚWIADCZENIE

Przez kilkanaście lat współpracowaliśmy ze stowarzyszeniem Nautica, a od 2013 roku współpracujemy na stałe z Fundacją Mniejszy Błękit im. Asi Kułakowskiej. Zorganizowaliśmy ponad 20 wyjazdów dla ponad 300 uczestników,  w tym 7 pionierskich – jako pierwsi na świecie. Uczestnikami Wypraw są głównie osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi, osoby niedosłyszące, słabo lub całkowicie niewidzące. Jako pierwsi na świecie, podjęliśmy się organizowania wypraw dla grup,  w których tak duża liczba uczestników porusza się na wózkach. Nasze  wyprawy łączą zwiedzanie i nurkowanie na całym świecie dla osób z niepełnosprawnościami.

Ponieważ zaczęło się do nas zgłaszać coraz więcej indywidualnych osób z różnymi niepełnosprawnościami, które chciały razem z rodziną lub partnerem wyjechać na któryś z naszych wyjazdów zorganizowanych lub indywidualnych, a Ania Rocka, która jest instruktorem wyszkolonym w systemie HSA – Handicapped Scuba Association (Stowarzyszenie Nurków z Niepełnosprawnościami) od lat pomaga w organizacji takich wyjazdów – bazując na posiadanych możliwościach Firmy i doświadczeniu Ani, rozpoczęliśmy działalność wyprawową dedykowaną osobom z niepełnosprawnościami.

 W tym momencie organizujemy wyjazdy oraz wyprawy czysto rekreacyjne dla certyfikowanych nurków z niepełnosprawnościami w najróżniejsze miejsca na świecie – byliśmy już w Chorwacji, Egipcie, Tajlandii, Meksyku, RPA, Mozambiku, na Malediwach, Lanzarote, Kubie, Mauritiusie, Curacao, Malcie, Mafii, Bali i Komodo. Zgromadzone doświadczenie w organizacji tego typu wypraw, które są niezwykle skomplikowane logistycznie, kulturowo i przestrzennie, zdobyte zaufanie uczestników i uczestniczek, a także długa lista chętnych na kolejne wyprawy – dają nam bardzo mocne potwierdzenie sensu naszych działań i sygnał, że trzeba i że warto TO ROBIĆ DALEJ!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: hsa@nauticatravel