nautica-overlay
image-2938

PODRÓŻE I EVENTY FIRMOWE

NAUTICA-travel-adventure-FINAL-biale-przezroczyste-tlo_a

Podstawą naszej filozofii działania są trzy filary:

 • kreatywność
 • inspirowanie
 • innowacyjność

 

Na rynku podróży dalekich i egzotycznych istniejemy od 1998 roku, posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu autorskich projektów wyjazdów motywacyjnych oraz scenariuszy eventów. Nieustannie rozwijamy się geograficznie – poszukując nowych atrakcyjnych kierunków, a także kreatywnie – podążamy za nowymi trendami w podróżach firmowych. Szukamy innowacji uczestnicząc w targach branżowych na całym świecie i wdrażamy je w oferowane programy. Uwalniamy wyobraźnię przy każdym projekcie, ten element towarzyszy naszym realizacjom zarówno w Polsce jak i najdalszych zakątkach świata.

Znamy świat, myślimy i działamy multikulturowo. Zgromadzone przeżycia, podróże, a przede wszystkim poznani ludzie – inspirują nas w naszej pracy. 

“Podróżowanie to jedyna rzecz za którą płacisz, a która sprawia że jesteś bogatszy” – decydując się na działania motywacyjne, integracyjne czy nagrodowe w biznesie oczekujemy wymiernych efektów. Powierzając nam swoich najlepszych klientów lub pracowników macie pewność, że ich satysfakcja i zadowolenie będą Waszym sukcesem.

 

Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Jako organizator dalekich podróży posiadamy wszystkie wymagane dokumenty, licencje i zabezpieczenia:

– jako licencjonowany touroperator Nautica Travel Sp. z o.o. została wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem Z/9/2016.

– posiadamy wymaganą prawem gwarancję ubezpieczeniową dla Organizatorów i Pośredników Turystycznych zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. na sumę 90 000 EUR.

– wszyscy uczestnicy są objęci szerokim ubezpieczeniem w Towarzystwie Ubezpieczeniowym AXA

 

Zapewniamy kompleksową obsługę i pełną elastyczność we współpracy. Naszą specjalnością są dalekie kierunki oraz nieszablonowe programy. Zorganizujemy dla Ciebie spotkania biznesowe, podróże nagrodowe, wyjazdy motywacyjne, wyjazdy integracyjne, eventy promocyjne, gale i bankiety, team building, wyjazdy służbowe, akcje promocyjne, targi branżowe, wyjazdy z elementami społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), jubileusze.

Kontakt: Ewa Malawska | 0048 508 177 388  | ewa.malawska@nauticatravel.pl  

 

Bossa Nova Events

 

Bossa Nova Events powstała z potrzeby „nowej fali” eventów w Polsce. Organizujemy. Koordynujemy. Tworzymy. Kreujemy. Wszystko to, co nam samym w duszy gra! Nazwa firmy nie jest przypadkowa. Powstała na dalekich, pięknych australijskich plażach, przy okazji słuchania bossa novy, czyli portugalskiej “nowej fali”.  Bossa Nova Events cechuje się ciekawością świata oraz chęcią opowiadania o nim. Czujemy się jak fale w oceanie, przenosząc na polski grunt biznesowy podróżniczo-eventowe doświadczenia z całego świata.

 • niebanalne, niezapomniane i oryginalne wyjazdy firmowe w Polsce
 • warsztaty ze znanymi, inspirującymi i motywacyjnymi trenerami
 • gry miejskie, gry terenowe, off-road, team building
 • konferencje, targi, seminaria
 • ciekawe, inspirujące i nieszablonowe warsztaty rozwojowe
 • prowadzenie, koordynację lub scenariusz eventu
 • oprawę artystyczną eventu
 • marketing, promocję i public relations
 • wydarzenia kulturalne: festiwale, koncerty, wystawy, kina i imprezy plenerowe
Organizujemy wydarzenia zgodne i rezonujące z naszymi pasjami i zainteresowaniami. Działamy na fali lekkiego buntu organizowania banalnych wyjazdów firmowych, po których często jedyne, co zostaje – to ból głowy. Jeśli szukasz programu opierającego się na klasycznym evencie firmowym rodem z filmu „Wyjazd integracyjny” – to raczej nie pomożemy. Bo nawet jeśli mamy w tym doświadczenie – to szybko chcemy o nim zapomnieć :)  Jeśli natomiast szukasz firmy, której daleko do chodzenia utartymi eventowymi szlakami i schematami – jesteś na dobrej drodze i serdecznie zapraszamy!

Kontakt: Monika Kawecka | 0048 793 793 456  | monika.kawecka@nauticatravel.pl