nautica-overlay
image-1680
Warsztaty coachingowe na Bali, Maroko czy Indiach?

Coaching podróżniczy to połączenie wyprawy podróżniczej z konkretnym warsztatem pracy nad sobą. Koncepcja jest odpowiedzią na poszukiwania zmiany tożsamości człowieka. Ta zmiana jest konieczna do tego, żeby człowiek się rozwijał. A najlepiej spojrzeć na siebie z pewnego dystansu. Podróż, czy daleka, czy bliska zapewnia nam możliwość zobaczenia siebie z pewnej perspektywy. Wówczas praca nad czymś co nam w życiu uwiera i przeszkadza, i uniemożliwia osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu szczęścia- staje się łatwiejsza i bardziej mamy do tego dostęp. Patrzymy wówczas na siebie z pewnej odległości i łatwiej nam skupić się na tych elementach naszego życia, które chcemy poprawić.
Dlaczego z dystansu, najlepiej dalekiego? Bo tam można łatwiej sięgnąć do różnych elementów, których normalnie nie używamy. Kiedy uwiązani jesteśmy w swoich ramach zarówno środowiskowych, jak i społecznych, kulturowych, nawet narodowych, nasze style funkcjonowania są podtrzymywane. W tych aspektach nie ma rozwoju. Zetknięcie się z innymi kulturami w sensie nie tylko wycieczkowym, ale i psychologicznym, to okoliczność sprzyjająca temu, by ramy tożsamości poszerzyć i dać ludziom nowe doświadczenia potrzebne do rozwoju.

Działamy we współpracy z Bossa Nova Events.

Trening “Świadomość – Cel – Działanie” to autorski program przeznaczony dla każdego kto chce poprawić jakość swoich relacji i swojego życia.  ZAPRASZAMY NA TĄ NIEZWYKŁĄ WYPRAWĘ JUŻ W PAŹDZIERNIKU!

Pytania? Zadzwoń – Monika Kawecka  tel. 793 793 456