nautica-overlay

Lazur Oceanu, białe, piaszczyste plaże, relaks pod palmami, spacery, słońce, odpoczynek, cisza i spokój, fantastyczne nurkowania, wycieczki po wyspie, masaże, spacery wzdłuż wybrzeża, przejażdżki rowerowe, kajaki, łowienie ryb, kąpiele w Oceanie, impreza sylwestrowa na plaży – to wszystko czeka     na Was na wyjątkowej wyspie o tajemniczo brzmiącej nazwie – MAFIA :)
Pod wodą czeka nas bardzo bogata rafa i spotkania z przedstawicielami różnych gatunków zwierząt mniejszych i większych – do tego proponujemy snorkeling z rekinami wielorybimi.
Tydzień wypoczynku naładuje Wasze akumulatory   na bardzo długi czas, wejdziecie w Nowy Rok uśmiechnięci, opaleni i zrelaksowani.
Jedna z niewielkich wysp Oceanu Indyjskiego, należąca do Tanzanii – znacznie rzadziej odwiedzana przez turystów niż jej większa siostra Zanzibar!
Idealne miejsce na urlop dla miłośników tropikalnej przyrody, wypoczynku na piaszczystych plażach oraz różnych sportów wodnych.
Dziewicze plaże, niezniszczone i mało odwiedzane rafy koralowe,  niesamowite morskie zwierzęta (obszar Rezerwatu Morskiego), bujna, tropikalna roślinność, powolnie i leniwie płynący czas, przyjaźni mieszkańcy, smaczna kuchnia -  to właśnie urok tej  wyspy.


Ilość miejsc ograniczona: Tylko 4 domki! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Im szybsza rezerwacja – tym większe szanse na przelot w dobrej cenie  (na chwilę obecną można zarezerwować przelot nawet w cenie 3200pln!).
Jest to najwyższy szczyt sezonu, dlatego decyzję o wyjeździe należy podjąć jak najszybciej –  bez wpłaty zaliczki nie ma gwarancji utrzymania miejsca.
Zapewniamy z naszej strony ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy.

Powitajcie z nami Nowy Rok na Rajskiej Wyspie

Od: 27.12.2018
Do: 05.01.2019
4350 USD
+ przelot

Project manager kontakt:

Anna Rocka