nautica-overlay

Off road w Namibii

Weź udział w niesamowitej afrykańskiej wyprawie 4x4 po bezdrożach Namibii! Namibia zwana jest „Szwajcarią Afryki”- łączy w sobie dzikość i przygodę z wygodą i czystością. Podczas przygody off-road poczujemy upał na pustyni Namib, wespniemy się na najwyższe wydmy w Parku Sossusvlai i zrobimy zdjęcie rodem z National Geographic w Martwej Dolinie, przejedziemy przez Wybrzeże Szkieletów, dotkniemy gwiazd obozując w Spitzkoppe, odwiedzimy wioski plemion Herero i Himba, przeżyjemy foto safari w Parku Etosha!
A wszystko prowadząc Toyoty Hilux po afrykańskich bezdrożach, rozbijając obozowiska oraz nocując w pięknych lodgach! Poznaj smak prawdziwej przygody w wersji 4x4!

Namibia – miejsca odwiedzane podczas off-roadowej wyprawy w Afryce!

 

Namibia – położone w południowo zachodniej części kontynentu afrykańskiego państwo istnieje oficjalnie dopiero od 1990 r. Jest niezmiernie rozległe, ale ma tylko ok. 2,1 mln mieszkańców. Na jego terytorium znajdziemy dziewicze parki narodowe, bezkresne obszary pustynne, kilometrowe piaszczyste plaże, góry i płaskowyże oraz tereny podmokłe z rzekami i bagnami. Różnorodność krajobrazów jest więc ogromna, tak samo zresztą jak fauny i flory. Bez problemu natkniemy się tu na słownie, nosorożce, lwy, żyrafy, zebry, antylopy, hieny, gepardy i lamparty.

 

Odwiedzane miejsca:

– Sesriem Canyon

– Sossusvlai

– Namib Naukluft Park

– Swakopmund

– Cape Cross

– Spitzkoppe

– Palmwag

– Opuwo

– Epupa Falls

– Etosha Park

– Caprivi

Weź udział w wyprawie

Przygoda życia w Afryce!

Od:
Do:
2 550 EUR
+ przelot

Project manager kontakt:

Ewa Malawska