nautica-overlay

Przetarliśmy szlaki, sprawdziliśmy, że się da - więc po raz kolejny ruszamy na podbój... Meksyku!

Jeśli marzycie o egzotycznej podróży i niesamowitych nurkowaniach - w jedynych w swoim rodzaju zalanych jaskiniach słodkowodnych jakimi są Cenoty oraz w Morzu Karaibskim sławionym już przez samego Jacquesa Cousteau - napiszcie koniecznie do nas!

Wyjazd przeznaczony jest przede wszystkim dla nurków z certyfikatem HSA OWD A, sugerowana ilość nurkowań: min. 20 - mile widziany certyfikat AOWD i większa ilość nurkowań. Dla nurków z certyfikatem HSA OWD B i C - możliwość wyjazdu po dopłacie za indywidualnego przewodnika nurkowego na miejscu.

Zapraszamy osoby samodzielne, które nie boją się wyzwań i nie straszne im miejsca nie do końca przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami. Zapewniamy Was natomiast, że piękne widoki nad i pod wodą na pewno zrekompensują wszelkie trudy wyjazdu :)

Zapraszamy z osobami towarzyszącymi, rodzinami, przyjaciółmi - zapraszamy nurków i osoby nienurkujące, którym marzy się wypoczynek i zwiedzanie lub rozpoczęcie swojej przygody z nurkowaniem (możliwość zrealizowania kursu podstawowego OWD PADI).

Wyprawa dla nurków HSA - Meksyk!

Od: 25.04.2017
Do: 04.05.2017
2250 USD
+ przelot

Prowadzący:

Ania Rocka
anna.rocka@nauticatravel.pl

Project manager kontakt:

Ania Rocka