nautica-overlay
image-1677
Zapraszamy na wyprawę dedykowaną nurkom HSA w marcu 2018 roku – przed nami Bali i jego podwodne skarby!
Szczegóły tutaj -> KLIKNIJZapraszamy na safari nurkowe w Egipcie dedykowane nurkom HSA w maju 2018 roku – Morze Czerwone czeka!
Szczegóły tutaj -> KLIKNIJ


Marzenia są po to, żeby je spełniać! To nie są puste słowa, naprawdę wystarczy tylko chcieć. Pomożemy Ci zrealizować marzenie o wakacjach nurkowych w takich miejscach jak Chorwacja, Egipt, Meksyk czy Indonezja. Od kilkunastu lat zajmujemy się organizacją wymarzonych wyjazdów wakacyjnych dla nurków niepełnosprawnych wyszkolonych w systemie HSA (są to min. osoby poruszające się na wózkach, amputanci, osoby niewidome, niesłyszące). Możesz pojechać w grupie zorganizowanej z naszym prowadzącym, a możesz też wyjechać sam ze swoją nienurkującą drugą połówką, nurkującym przyjacielem czy całą rodziną. Gdzie i kiedy zależy tylko od Ciebie. Nie wahaj się, zrób pierwszy krok i napisz do nas już dziś.


NASZA HISTORIA I DOŚWIADCZENIE

Od kilkunastu lat współpracujemy ze stowarzyszeniem Nautica, a od kilku lat z Fundacją Mniejszy Błękit im. Asi Kułakowskiej, organizują one kursy nurkowe dla osób niepełnosprawnych, których uczestnikami są głównie osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi, osoby niedosłyszące, słabo lub całkowicie niewidzące.  W międzyczasie zgłaszało się do nas coraz więcej indywidualnych osób z różnymi niepełnosprawnościami, które chciały razem z rodziną lub partnerem wyjechać na któryś z naszych wyjazdów zorganizowanych lub indywidualnych.

Zarówno Ania i Joanna są instruktorami wyszkolonymi w systemie HSA – Handicapped Scuba Association (Stowarzyszenie Nurków Niepełnosprawnych). Z tej potrzeby, bazując na posiadanych możliwościach i doświadczeniu , rozpoczęliśmy działalność wyprawową dedykowaną osobom z niepełnosprawnościami. W tym momencie organizujemy wyjazdy oraz wyprawy czysto rekreacyjne dla certyfikowanych nurków niepełnosprawnych w najróżniejsze miejsca na świecie – byliśmy już w Chorwacji, Egipcie, Tajlandii, Meksyku, na Malediwach, Kubie, Mauritiusie, Bali i Komodo.  Zgromadzone doświadczenie w organizacji tego typu wypraw, które są niezwykle skomplikowane logistycznie, kulturowo i przestrzennie, zdobyte zaufanie uczestników i uczestniczek, a także długa lista chętnych na kolejne wyprawy – dają nam bardzo mocne potwierdzenie sensu naszych działań i sygnał, że trzeba i że warto TO ROBIĆ DALEJ!